Procesor AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM (100-000000073)
Wideo 10Zdjęcia 4 | 1 641 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD RYZEN 7 PRO 3700 - TRAY - PACZKOMAT, POwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM |
|
8 rdzeni Zen 2 z obsługą wielowątkowości, 32 MB pamięci podręcznej L3. Kontroler PCI-E 4.0 umożliwia pracę 24 linii tego interfejsu.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Matisse
Ceny na AMD Ryzen 7 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM | od 1 641 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX | od 1 000 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X BOX | od 800 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →