Pendrive Verbatim USB Flash Drive 32 GB (97408)
Zdjęcia 4 |
Verbatim USB Flash Drive 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Verbatim USB Flash Drive
Ceny na Verbatim USB Flash Drive |
---|---|---|---|---|
Verbatim USB Flash Drive 8 GB | od 100 zł | 1 oferta | ||
Verbatim USB Flash Drive 32 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
Verbatim USB Flash Drive 64 GB | od 43 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →