Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB
2024 rokGalaxy Saparatofondobra bateriaflagowiecdobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćprzycisk SOSfast chargeładowanie bezprzewodowebypass chargestereoHi-ResUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 4.0Wi-Fi 7LTPObrak ładowarki
Wyświetlacz:6.8 ", 3088х1440 (19.3:9), 501 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 3
Aparat:4 moduły, 200 MP, + 12 MP, i 10 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:232 g
Tryb pracy Samsung DeX i bezprzewodowego Samsung DeX. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania ekranu w zależności od zawartości (48 - 120 Hz).
W zestawie rysik.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB
Wszystkie ceny 78 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy S24 Ultra 173 cm 68" Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 50 | 5 166 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB Titanium Gray (SM-S928BZTGEUE)200 MP. Będziesz robić zdjęcia tak szczegółowe, że będą konkurować z rzeczywistością Rozetka.plZłóż skargę | 5 349 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S24 Ultra 5G 12/256GB Czarny (Titanium BlaSamsung Galaxy S24 Ultra 5G to smartfon z ekranem 6.8" Wqhd+ Infinity-O Dynamic Amoled 2X, procesorem Snapdragon 8 Gen 3 oraz... więcejpoczwórnym aparatem fotograficznym 200 MP + 50 MP + 12 MP + 10 MP z Ois, który wyniesie Cię na nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości dzięki Galaxy AI. Wejdź na wyższy poziom ochrony z trwałą, tytanową ramką. Wytrzymałość tytanu, teraz na wyciągnięcie ręki.Dzięki największej liczbie megapikseli w smartfonie Galaxy i przetwarzaniu obrazu przy pomocy sztucznej inteligencji, Galaxy S24 Ultra wyznacza standardy jakości obrazu za każdym razem, gdy naciskasz migawkę. Co więcej, nowy silnik ProVisual rozpoznaje obiekty - poprawiając tonację kolorów, redukując szumy i wydobywając najdrobniejsze szczegóły.Przej MediaMarkt.plZłóż skargę | 6 199 zł |
Samsung Galaxy S24 Ultra w ekskluzywnym kolorze tylko w Sklepie Samsung SMGalaxy S24 Ultra w ekskluzywnym kolorze tylko w Sklepie Samsung Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 6 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM tytan czarny (S928)Niezwykła wytrzymałość dzięki tytanowym ramkom i Corning® Gorilla® Armor Najwyższej jakości zdjęcia nawet w 200 MP i potężny... więcejzoom Quad Tele Nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości Nadeszła era Galaxy AI Wkrocz w erę Galaxy AI. Uwolnij zupełnie nowe poziomy kreatywności, produktywności i możliwości dzięki Galaxy S24 Ultra. Sprawdź, jak dopracowana w najmniejszym szczególe sztuczna inteligencja zadba o to, by każdy dzień był jeszcze wygodniejszy. Niezwykły, tak po prostu. Circle to Search witch Google Nowy sposób wyszukiwania dzięki Circle to Search (Zakreśl, by wyszukać). Podczas scrollowania ulubionej apki społecznościowe Komputronik.plZłóż skargę | 6 399 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Samsung Galaxy S (top)Porównaj w tabeli →
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 480 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 233 g, brak ładowarki
od 4 883 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 5 092 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 144 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 2 403 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 2 319 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 1 879 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
od 1 174 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2100 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4000 mAh, 169 g, brak ładowarki
od 3 959 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 233 g, brak ładowarki
od 1 199 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 177 g, brak ładowarki
od 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 4 398 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 2 099 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.9 ", 511 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 990 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 222 g
od 3 000 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 814 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 2 193 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 515 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2100 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 227 g, brak ładowarki
od 1 988 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
SZCZERA Recenzja - Samsung Galaxy S24 Ultra
30 stycznia 202443 851 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra - MAJOR UPDATE INCOMING!
15 lutego184 736 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra - Unboxing and First Impressions
18 stycznia634 070 przegląd
Apple Fanboy Switches to SAMSUNG Galaxy S24 Ultra!
26 stycznia 202460 729 przegląd
5 Things Samsung Didn't Tell You About The Galaxy S24 Ultra!
20 stycznia355 476 przegląd
Samsung Galaxy S24/Ultra Impressions: More Than Meets The Eye!
17 stycznia4 807 938 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra Review: Why Buy Anything Else?
26 stycznia 20247 568 869 przegląd
Samsung S24 Ultra Review - Goodbye iPhone?
27 stycznia 20245 759 640 przegląd
Samsung S24 Ultra Hands On - Galaxy AI is CRAZY!
17 stycznia7 430 410 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra Two Weeks Later! The Perfect Phone?!
2 lutego66 113 przegląd
Samsung S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max Camera Battle!
22 stycznia5 982 186 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra - 2 weeks later - the TRUTH!
31 stycznia 2024244 133 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra - HANDS-ON! (Watch Before You Buy)
17 stycznia330 675 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra - 1 Week REVIEW!
21 stycznia586 725 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra - THIS IS IT!
2 stycznia907 544 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra Unboxing & First Impressions!
23 stycznia433 366 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra Unboxing - ASMR
2 lutego1 051 413 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy S24 Ultra
Ceny na Samsung Galaxy S24 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB | od 4 883 zł | 80 oferty | ||
Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB | od 5 092 zł | 88 oferty | ||
Samsung Galaxy S24 Ultra 1 TB | od 6 699 zł | 69 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 092 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g