Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 256 ГБ
Відео 17Фото 10 |
Samsung Galaxy S24 Ultra 256 ГБ
2024 рікGalaxy Sкамерафонхороша автономністьфлагмангарний звук120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиекстрена кнопкаfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоHi-ResUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 7LTPOбез ЗП
Екран:6.8 ", 3088х1440 (19.3:9), 501 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 3
Камера:4 модулі, 200 МП, + 12 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:232 г
Режим роботи Samsung DeX та бездротовий Samsung DeX. Адаптивна частота оновлення екрана в залежності від контенту (48 – 120 Гц).
Стилус в комплекті.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy S24 Ultra 256 ГБ
Усі ціни 59 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy S24 Ultra 173 cm 68" Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 50 | 5 166 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB Titanium Gray (SM-S928BZTGEUE)200 MP. Będziesz robić zdjęcia tak szczegółowe, że będą konkurować z rzeczywistością Rozetka.plПоскаржитись | 5 349 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S24 Ultra 5G 12/256GB Czarny (Titanium BlaSamsung Galaxy S24 Ultra 5G to smartfon z ekranem 6.8" Wqhd+ Infinity-O Dynamic Amoled 2X, procesorem Snapdragon 8 Gen 3 oraz... щеpoczwórnym aparatem fotograficznym 200 MP + 50 MP + 12 MP + 10 MP z Ois, który wyniesie Cię na nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości dzięki Galaxy AI. Wejdź na wyższy poziom ochrony z trwałą, tytanową ramką. Wytrzymałość tytanu, teraz na wyciągnięcie ręki.Dzięki największej liczbie megapikseli w smartfonie Galaxy i przetwarzaniu obrazu przy pomocy sztucznej inteligencji, Galaxy S24 Ultra wyznacza standardy jakości obrazu za każdym razem, gdy naciskasz migawkę. Co więcej, nowy silnik ProVisual rozpoznaje obiekty - poprawiając tonację kolorów, redukując szumy i wydobywając najdrobniejsze szczegóły.Przej MediaMarkt.plПоскаржитись | 6 199 zł |
Samsung Galaxy S24 Ultra w ekskluzywnym kolorze tylko w Sklepie Samsung SMGalaxy S24 Ultra w ekskluzywnym kolorze tylko w Sklepie Samsung Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 6 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM tytan czarny (S928)Niezwykła wytrzymałość dzięki tytanowym ramkom i Corning® Gorilla® Armor Najwyższej jakości zdjęcia nawet w 200 MP i potężny... щеzoom Quad Tele Nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości Nadeszła era Galaxy AI Wkrocz w erę Galaxy AI. Uwolnij zupełnie nowe poziomy kreatywności, produktywności i możliwości dzięki Galaxy S24 Ultra. Sprawdź, jak dopracowana w najmniejszym szczególe sztuczna inteligencja zadba o to, by każdy dzień był jeszcze wygodniejszy. Niezwykły, tak po prostu. Circle to Search witch Google Nowy sposób wyszukiwania dzięki Circle to Search (Zakreśl, by wyszukać). Podczas scrollowania ulubionej apki społecznościowe Komputronik.plПоскаржитись | 6 399 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Samsung Galaxy S (топ)Порівняти в таблиці →
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 480 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 4 883 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 5 092 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 521 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 403 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 319 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 1 879 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
від 1 174 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4000 мАгод, 169 г, без ЗП
від 3 959 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 1 199 zł
гарний звук, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 177 г, без ЗП
від 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 4 537 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 2 099 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.9 ", 511 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 990 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 222 г
від 3 000 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 814 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 2 193 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 227 г, без ЗП
від 1 988 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
Відеоогляди
SZCZERA Recenzja - Samsung Galaxy S24 Ultra
30 січня 202443 851 перегляд
Samsung Galaxy S24 Ultra - MAJOR UPDATE INCOMING!
15 лютого184 736 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra - Unboxing and First Impressions
18 січня634 070 переглядів
Apple Fanboy Switches to SAMSUNG Galaxy S24 Ultra!
26 січня 202460 729 переглядів
5 Things Samsung Didn't Tell You About The Galaxy S24 Ultra!
20 січня355 476 переглядів
Samsung Galaxy S24/Ultra Impressions: More Than Meets The Eye!
17 січня4 807 938 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra Review: Why Buy Anything Else?
26 січня 20247 568 869 переглядів
Samsung S24 Ultra Review - Goodbye iPhone?
27 січня 20245 759 640 переглядів
Samsung S24 Ultra Hands On - Galaxy AI is CRAZY!
17 січня7 430 410 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra Two Weeks Later! The Perfect Phone?!
2 лютого66 113 переглядів
Samsung S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max Camera Battle!
22 січня5 982 186 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra - 2 weeks later - the TRUTH!
31 січня 2024244 133 перегляда
Samsung Galaxy S24 Ultra - HANDS-ON! (Watch Before You Buy)
17 січня330 675 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra - 1 Week REVIEW!
21 січня586 725 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra - THIS IS IT!
2 січня907 544 перегляда
Samsung Galaxy S24 Ultra Unboxing & First Impressions!
23 січня433 366 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra Unboxing - ASMR
2 лютого1 051 413 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy S24 Ultra
Ціни на Samsung Galaxy S24 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S24 Ultra 256 ГБ | від 4 883 zł | 61 пропозиція | ||
Samsung Galaxy S24 Ultra 512 ГБ | від 5 092 zł | 64 пропозиції | ||
Samsung Galaxy S24 Ultra 1 ТБ | від 6 699 zł | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 092 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г