Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 128 ГБ / 12 ГБ
Відео 29Фото 14 |
Топовий смартфон серії Galaxy S20, з упором на фото, і відео зйомку. На відміну від моделей помолодше, телефон отримав 108 МП камеру (проти 12 МП). Однак, модуль складається з декількох 12 МП матриць. У звичайної зйомки використовується 12 МП модуль, в режимі зум чи інших, творчих режимах, — матриці поєднується в одну, з загальною кількістю 108 МП. Це дозволяє робити знімки високої роздільної здатності, і завдяки цій особливості (за твердженням виробника) смартфон отримав істотно посилений оптичний зум, до 10 крат (проти 3 кратного, у молодших моделей).
Разом з цифровим збільшенням це дає 100 кратний зум, що є рекордом серед смартфонів (на початок 2020 року). Варто звернути увагу, що збільшення камерами до 7.9х (різниця між телеоб'єктивом і ультрашироким). Так само, зазнала зміни фронтальна камера, замість 10 МП, додали 40 МП модуль. У даній моделі найбільший дисплей в S20 серії, — 6.9 дюймів, проти 6.7 і 6.2 у S20 Plus і S20.
Виділяється і технічна частина, так, об'єм оперативної пам'яті зріс з 12 ГБ до 16 ГБ (у моделі на 512 ГБ пам'яті). Є швидка зарядка на 45 Вт, замість 25 Вт у молодших моделей. Найближчим конкурентом на початок 2020 року, є Huawei Mate 30 Pro. Але, Samsung більш технічно підкований, хоч і програє в режимі макро фото, так як у нього просто немає окремого модуля для такого роду зйомок.
Купити Samsung Galaxy S20 Ultra 128 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 6 →Samsung Galaxy S20 Ultra LTE 128GB G988 Black | 2 650 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S20 Ultra, 5G, 12/128 GB, czarny | 3 450 zł |
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB G988B Dual Sim - Black | 3 399 zł |
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988 12/128GB Szary | 2 300 zł |
NOWY SMARTFON SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 12/128GB CZARNY | GWARANCJA | 2 099 zł |
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988 12/128GB Czarny | 2 899 zł |
Двадцята «Галактика» на стероїдах не дарма отримала офіційне прізвисько Ultra — у самої топової конфігурації флагмана від Samsung ставка зроблена на максималізм.
Справжній велетень
Насамперед у поле зору потрапляє «звичайний» екран з «погнутими» боковинами, що володіє гігантськими розмірами 6.9 дюймів по діагоналі. Отвір у верхній частці зроблено під потреби 40 МП селфі-камери, що знімає якісні автопортрети та відеоролики в роздільній здатності аж до 4К. На інших фронтах дисплей Samsung Galaxy S20 Ultra характеризується частотою зміни кадрів 120 Гц (в режимі зниженої роздільності FullHD+), яскравого і насиченого кольору матриці Dynamic AMOLED і підтримкою прогресивної специфікації технології розширеного динамічного діапазону зображення HDR10+.
108 МП і «космічний» зум
Скляний задник смартфона прикрашає плашка з «п'ятиокою» камерою. Кермо правління в ній передано датчику з роздільною здатністю 108 МП. У звичайному режимі він видає фотографії з роздільною здатністю 12 МП: сусідні пікселі провідної матриці можуть групуватися по 9 шт. для зниження рівня шуму, збільшення чутливості та динамічного діапазону зображення (технологія Nonacell). Ще одна «фішка» тильної камери — 100-кратний «космічний» зум (гібрид оптичного і цифрового наближення). Окремо варто згадати підтримку камерою відеозапису в ультрависокій роздільності 8К.
Вищий сорт
З швидкодією у смартфона не повинно бути жодних проблем. Запорука його спритної реакції на будь-які дії користувача — це потужна апаратна база з доморощеним чипсетом Exynos 990 на чолі (у версії пристрою на американський манер «під капотом» встановлено топовий процесор Snapdragon 865). «Оперативки» на борту Samsung Galaxy S20 Ultra може бути до 16 ГБ (!) включно. Додаємо сюди ультрашвидку зарядку акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод (45 Вт по дроту), оснащення за останнім словом техніки, якісний стереозвук, пило- та вологозахист за стандартом IP68 — в результаті перед нами постає смартфон найвищого ґатунку, платою за володіння якими є лише нескромне цінник.