Pendrive Kingston IronKey D300 Managed 8 GB
Kingston IronKey D300 Managed 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston IronKey D300 Managed
Ceny na Kingston IronKey D300 Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D300 Managed 4 GB | od 519 zł |
Kingston IronKey D300 Managed 8 GB | od 419 zł | 1 oferta | ||
Kingston IronKey D300 Managed 16 GB | od 499 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D300 Managed 32 GB | od 499 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey D300 Managed 64 GB | od 779 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D300 Managed 128 GB | od 1 249 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →