Pendrive Kingston IronKey D300 Managed 8 GB
Kingston IronKey D300 Managed 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey D300 Managed 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey D300 8GB FIPS 140-2 Level 3 256bit AES Serialised Standar | 419 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! kingston Pendrive IronKey D300S IKD300S/8GB - PACZKOMA | 569 zł |
Kingston 8GB IronKey D300S FIPS 140-2 Level 3 AES 256 XTS - darmowy odbiór | 569 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Kingston IronKey D300 Managed 8Gb:
- Stopień ochrony IPX8
- Zarządzany prefiks oznacza, że oprogramowanie IronKey EMS firmy DataLocker może być używane do centralnego zarządzania wszystkimi funkcjami dysku
Modyfikacje Kingston IronKey D300 Managed
Ceny na Kingston IronKey D300 Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D300 Managed 8 GB | od 419 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D300 Managed 16 GB | od 499 zł | 1 oferta | ||
Kingston IronKey D300 Managed 32 GB | od 499 zł | 8 oferty | ||
Kingston IronKey D300 Managed 64 GB | od 779 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D300 Managed 128 GB | od 1 249 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →