Pendrive Kingston DataTraveler Exodia 64 GB (DTX/64GB-2P)
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Kingston DataTraveler Exodia 2x64Gb 2022 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Exodia 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Datatraveler Exodia DTX/64GB-2P Pamięć Flash Czarny 2 X 64 GB | 46 zł |
Pendrive Kingston DataTraveler Exodia, 64 GB (DTX/64GB-2P) | 51 zł |
Pendrive Kingston DataTraveler Exodia, 64 GB (DTX/64GB-2P) | 49 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 GB | od 29 zł | 6 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 GB | od 18 zł | 24 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 GB | od 46 zł | 3 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 GB | od 31 zł | 30 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 GB | od 67 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →