Panel LCD Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG 42.5 "
Zdjęcia 12 | Wkrótce w sprzedaży 3 244 zł Rodzaj: panel LCD; Przekątna ("): 42.5; Rodzaj matrycy: IPS; Powłoka: matowa; Rozdzielczość: 3840x2160 (16:9); Czas reakcji GtG (ms): 8; Kąt widzenia pion.: 178; Kąt widzenia poz.: 178; Jasność (cd/m²): 500; Kontrast statyczny: 1 200:1; Głębia koloru: 8 bit + FRC; Transmisja wideo: VGA |
Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG 42.5 "
Przekątna:42.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowany PC z systemem operacyjnym Android 11. Wbudowany moduł WiFi.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Modyfikacje Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | od 3 765 zł | 14 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | od 4 207 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | od 5 088 zł | 10 oferty | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | od 6 491 zł | 13 oferty | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | od 10 089 zł | 14 oferty |