Panel LCD LG 43UM5N-H 43 "
Zdjęcia 10 |
LG 43UM5N-H 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Ochrona przed kurzem, solami, wilgocią IP5X. Enhanced Kernel Protection firmy LG — ochrona przed atakami i włamaniami. 16 GB pamięci. czujnik temperatury
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 43UM5N-H 43 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Monitor wielkoformatowy LG 43UM5N-H 500cd/m2 UHD 24/7 ULLGE | 3 358 zł |
LG 43'' 43UM5N-H Czarny 43UM5N-H | 3 382 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy LG 43UM5N-H 500cd/m2 UHD 24/7 ULLGE | 3 518 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy LG 43UM5N-H 500cd/m2 UHD 24/7 | 3 390 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy LG 43UM5N-H 500cd/m2 UHD 24/7 12563 | 3 358 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje LG 43UM5N-H
Ceny na LG 43UM5N-H |
---|---|---|---|---|
LG 43UM5N-H 43 " | od 2 855 zł | 10 oferty | ||
LG 49UM5N-H 49 " | od 3 514 zł | 4 oferty | ||
LG 55UM5N-H 55 " | od 4 132 zł | 11 oferty | ||
LG 65UM5N-H 65 " | od 5 207 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →