Panel LCD Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 "
Przekątna:49.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 10 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:5 000:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowany PC z systemem operacyjnym Android 11. Wbudowany moduł WiFi.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Prolite LH5054UHS-B1AG 1257 cm 495" Digital Signage Display VA pane | 3 776 zł |
IIYAMA Monitor 50 cali LH5054UHS-B1AG 24/7, VA, ANDROID.11, 4K, SDM, 2x10W | 3 789 zł |
iiyama LH5054UHS-B1AG 24/7, VA, ANDROID.11, 4K, SDM, 2x10W MON-DSG-IYA-151 | 4 889 zł |
IIYAMA Monitor 50 cali LH5054UHS-B1AG 24/7, VA, ANDROID.11, 4K, SDM, 2x10W | 4 487 zł |
IIYAMA Monitor 50 cali LH5054UHS-B1AG 24/7, VA, ANDROID.11, 4K, SDM, 2x10W | 3 789 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | od 3 755 zł | 14 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | od 4 207 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | od 5 088 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | od 6 491 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | od 9 996 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →