Panel LCD Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 "
Przekątna:75 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowany PC z systemem operacyjnym Android 11. Wbudowany moduł WiFi.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama LH7554UHS-B1AG MON-DSG-IYA-111 | 9 690 zł |
IIYAMA LH7554UHS-B1AG 75inch 3840x2160 UHD IPS panel LH7554UHS-B1AG | 6 711 zł |
Monitor iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG | 6 491 zł |
IIYAMA Monitor interaktywny 75 cala LH7554UHS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,4K, | 7 199 zł |
Monitor iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75" IPS LED, 4K, /VGA, HDMI, DP, DVI | 7 181 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | od 3 772 zł | 14 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | od 4 207 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | od 5 078 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | od 6 491 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | od 10 037 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →