ЖК-панель Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 "
Діагональ:54.6 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ПК з OS Android 11. Вбудований модуль WiFi.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Iiyama Monitor 65" LH6554UHS-B1AG LH5554UHS-B1AG | 4 244 zł |
Monitor iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG | 4 207 zł |
Iiyama Lh5554uhs-b1ag 55´´ 4k Led Touch Monitor Niebieski | 4 707 zł |
Модификації Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | від 3 755 zł | 14 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | від 4 207 zł | 3 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | від 5 088 zł | 9 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | від 6 491 zł | 9 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | від 10 052 zł | 14 пропозицій |