ЖК-панель Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ПК з OS Android 11. Вбудований модуль WiFi.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama LH7554UHS-B1AG MON-DSG-IYA-111 | 9 690 zł |
IIYAMA LH7554UHS-B1AG 75inch 3840x2160 UHD IPS panel LH7554UHS-B1AG | 6 726 zł |
Monitor iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG | 6 491 zł |
IIYAMA Monitor interaktywny 75 cala LH7554UHS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,4K, | 7 199 zł |
Monitor iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75" IPS LED, 4K, /VGA, HDMI, DP, DVI | 7 181 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | від 3 755 zł | 15 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | від 4 207 zł | 3 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | від 5 088 zł | 10 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | від 6 491 zł | 9 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | від 9 996 zł | 14 пропозицій |