ЖК-панель Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG 42.5 "
Фото 12 | Очікується у продажу 3 244 zł Тип: ЖК-панель; Діагональ ("): 42.5; Тип матриці: IPS; Покриття: матове; Роздільна здатність: 3840x2160 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 8; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 500; Статична контрастність: 1 200:1; Глибина кольору: 8 біт + FRC; Передача відео: VGA |
Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG 42.5 "
Діагональ:42.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ПК з OS Android 11. Вбудований модуль WiFi.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Модификації Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | від 3 755 zł | 15 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | від 4 207 zł | 3 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | від 5 088 zł | 10 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | від 6 491 zł | 9 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | від 9 996 zł | 14 пропозицій |