Okap Elica Juno Urban Cast Iron/F/50 czarny (PRF0147728)
Zdjęcia 4 |
Elica Juno Urban Cast Iron/F/50 czarny 2020 rok czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Juno Urban Cast Iron/F/50 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA Juno Urban CAST IRON/F/50 | 3 699 zł |
Okap wyspowy ELICA JUNO URBAN CAST IRON/F/50 kolor żeliwa (PRF0147728B) KO | 3 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA JUNO URBAN CAST IRO | 3 699 zł |
Okap Elica JUNO URBAN CAST IRON/F/50 Kolor żeliwa PRF0147728B - Użyj kodu | 3 699 zł |
Okap Elica JUNO URBAN CAST IRON/F/50 żeliwo PRF0147728B pochłaniacz | 3 699 zł |
Modyfikacje Elica Juno Urban Cast Iron/F/50
Ceny na Elica Juno Urban Cast Iron/F/50 |
---|---|---|---|---|
Elica Juno Urban Cast Iron/F/50 czarny | od 3 699 zł | 6 oferty | ||
Elica Juno Urban Zinc/F/50 stal nierdzewna | od 3 699 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →