Zlewozmywak kuchenny Deante Piva ZQI 211B 780x440
Zdjęcia 6 |
Deante Piva ZQI 211B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Piva ZQI 211B 780x440
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQI511B PIVA Zlewozmywak granitowy beżowy ZQI511B | 452 zł |
Komfort Zlewozmywak piva Deante zqi211b | 799 zł |
Zlewozmywak DEANTE Piva ZQI 711B Piaskowy | 669 zł |
Zlewozmywak DEANTE Piva ZQI 211B Grafitowy | 593 zł |
Zlewozmywak Deante Piva grafitowy 1-komorowy okrągły z ociekaczem | 799 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →