Кухонна мийка Deante Piva ZQI 211B 780x440
Фото 6 |
Deante Piva ZQI 211B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Piva ZQI 211B 780x440
Усі ціни 48 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZQI511B PIVA Zlewozmywak granitowy beżowy ZQI511B | 452 zł |
Komfort Zlewozmywak piva Deante zqi211b | 799 zł |
Zlewozmywak DEANTE Piva ZQI 711B Piaskowy | 669 zł |
Zlewozmywak DEANTE Piva ZQI 211B Grafitowy | 593 zł |
Zlewozmywak Deante Piva grafitowy 1-komorowy okrągły z ociekaczem | 799 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →