Zlewozmywak kuchenny Blanco Livit II 6S 526624 1000x500 korek
Zdjęcia 6 | 1 130 zł Kup! Zlew stalowy Blanco Livit II 6 S stal szlachetna szczotkowana 526624Completo.plNa zamówienie Złóż skargę |
Blanco Livit II 6S 526624 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacja modelu:
- Model 514796 - Błyszczący
- Model 514797 - powierzchnia teksturowana
Modyfikacje Blanco Livit II 6S 526624
Ceny na Blanco Livit II 6S 526624 |
---|---|---|---|---|
Blanco Livit II 6S 526623 1000x500 | od 978 zł | 5 oferty | ||
Blanco Livit II 6S 526624 1000x500 korek | od 1 130 zł | 1 oferta | ||
Blanco Livit II 6S 526625 1000x500 korek | od 1 312 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →