Кухонна мийка Blanco Livit II 6S 526624 1000х500 клапан
Фото 6 | 1 130 zł Купити! Zlew stalowy Blanco Livit II 6 S stal szlachetna szczotkowana 526624Completo.plПід замовлення Поскаржитись |
Blanco Livit II 6S 526624 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- Модель 514796 - глянсова поверхня.
- Модель 514797 - текстурована поверхня
Модификації Blanco Livit II 6S 526624
Ціни на Blanco Livit II 6S 526624 |
---|---|---|---|---|
Blanco Livit II 6S 526623 1000х500 | від 1 040 zł | 1 пропозиція | ||
Blanco Livit II 6S 526624 1000х500 клапан | від 1 130 zł | 1 пропозиція | ||
Blanco Livit II 6S 526625 1000х500 клапан | від 1 312 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →