Кухонна мийка Blanco Livit II 6S 526625 1000х500 клапан
Фото 7 |
Blanco Livit II 6S 526625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Blanco Livit II 6S 526625
Ціни на Blanco Livit II 6S 526625 |
---|---|---|---|---|
Blanco Livit II 6S 526623 1000х500 | від 978 zł | 5 пропозицій | ||
Blanco Livit II 6S 526624 1000х500 клапан | від 1 130 zł | 1 пропозиція | ||
Blanco Livit II 6S 526625 1000х500 клапан | від 1 312 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →