Zlewozmywak kuchenny Alveus Monarch Quadrix 50 550x450
Zdjęcia 10 |
Alveus Monarch Quadrix 50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Alveus Monarch Quadrix 50
Ceny na Alveus Monarch Quadrix 50 |
---|---|---|---|---|
Alveus Monarch Quadrix 20 390x450 | od 2 950 zł | 22 oferty | ||
Alveus Monarch Quadrix 30 450x450 | od 2 855 zł | 24 oferty | ||
Alveus Monarch Quadrix 50 550x450 | od 3 535 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →