USB-флешка Transcend JetFlash 730 64 ГБ
Фото 3 |
Transcend JetFlash 730 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 730
Ціни на Transcend JetFlash 730 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 730 32 ГБ | від 25 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 730 64 ГБ | від 36 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 730 128 ГБ | від 43 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 730 256 ГБ | від 89 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →