Pendrive Transcend JetFlash 730 64 GB
Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 730 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetFlash 730
Ceny na Transcend JetFlash 730 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 730 32 GB | od 25 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetFlash 730 64 GB | od 39 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 730 128 GB | od 43 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetFlash 730 256 GB | od 96 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →