USB-флешка Transcend JetFlash 720 8 ГБ (TS8GJF720S)
Transcend JetFlash 720 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 720
Ціни на Transcend JetFlash 720 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 720 8 ГБ | від 73 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 720 16 ГБ | від 80 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 720 32 ГБ | від 133 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →