Pendrive Transcend JetFlash 720 8 GB (TS8GJF720S)
Transcend JetFlash 720 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetFlash 720
Ceny na Transcend JetFlash 720 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 720 8 GB | od 73 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 720 16 GB | od 79 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 720 32 GB | od 119 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →