Pendrive Transcend JetFlash 720 16 GB (TS16GJF720S)
Transcend JetFlash 720 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetFlash 720
Ceny na Transcend JetFlash 720 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 720 8 GB | od 73 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 720 16 GB | od 80 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 720 32 GB | od 120 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →