Pendrive Transcend JetFlash 710 128 GB (TS128GJF710S)
Zdjęcia 10 |
Transcend JetFlash 710 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 710 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive Transcend JetFlash 710, 128 GB (TS128GJF710S) | 99 zł |
Pendrive, pamięć USB Transcend JetFlash 710S 128GB (TS128GJF710S) Srebrny | 160 zł |
Transcend Jetflash 710 128gb Usb 3.1 Gen1 Pendrive Posrebrzany TS128GJF710 | 122 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 710
Ceny na Transcend JetFlash 710 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 710 32 GB | od 63 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 710 64 GB | od 66 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 710 128 GB | od 99 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 710 256 GB | od 161 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →