Urządzenie sieciowe MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack) (CubeG-5ac60ay)
Wideo 2Zdjęcia 2 |
MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack)
1 urządzenie2 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), WiGig (AD)
Anteny i sygnał:40 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Obsługuje standard 802.11ay.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Cube 60Pro ac (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack)
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maršrutizatorius WRL ACCESS POINT WIRE CUBE/CUBEG-5AC60AY MIKROTIK CUBEG-5 | 663 zł |
Access Point MikroTik WRL ACCESS POINT WIRE CUBE/CUBEG-5AC60AY MIKROTIK | 586 zł |
Mikrotik Cube 60Pro ac 433 Mbit/s Biały Obsługa PoE CUBEG-5AC60AY | 718 zł |
Antena Mikrotik 60Ghz 802.11ay CUBEG-5AC60AY | 617 zł |
MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay) | 570 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack)
Ceny na MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack) |
---|---|---|---|---|
MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack) | od 570 zł | 22 oferty | ||
MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack) | od 1 140 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →