Transmiter sieciowy (PowerLine) Strong Powerline 2000 Duo
Zdjęcia 5 |
Strong Powerline 2000 Duo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Strong 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Strong.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Strong Powerline 2000 Duo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STRONG Powerline 2000 Kit adapter sieciowy do 2000 Mbit DUO/S zintegrowane | 272 zł |
Strong Powerline 2000 - Duo Kit - powerline adapter kit - wall-pluggable | 358 zł |
Transmiter sieciowy Strong 2000 KIT (POWERL2000DUOFR) Biały | 316 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →