Punkt dostępu MikroTik wAP 60G (RBwAPG-60ad)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
MikroTik wAP 60G
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:WiGig (AD)
Anteny i sygnał:1 antena(y), niewymienne
Punkt dostępu służy do budowy mostów bezprzewodowych lub jako urządzenie klienckie na odległości do 200 m oraz z gwarantowaną maksymalną prędkością na odległości do 100 m.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne wAP 60G
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik wAP 60G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik RBWAPG-60AD-A - RBWAPG-60AD Single Unit - Wireless Wire 60 GHz 1 | 564 zł |
MikroTik wAP 60G - wireless bridge | 566 zł |
Mikrotik wAP 60G Biały Obsługa PoE RBWAPG-60AD | 426 zł |
Urządzenie MikroTik wAP 60G RBwAPG-60ad 60GHz | 475 zł |
MikroTik wAP 60G (RBwAPG-60ad) | 444 zł |
Urządzenie MikroTik wAP 60G RBwAPG-60ad 60GHz | 494 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →