Router MikroTik Chateau LTE12 (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wydajny i wielofunkcyjny stacjonarny dwupasmowy router bezprzewodowy z obsługą sieci Wi-Fi 5 (802.11b / g / n / ac), portem USB i wbudowanym modemem 3G / 4G / LTE z kartą SIM gniazdo (micro-SIM). Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej próbki z 2020 roku. Potrafi utrzymać szybką sieć bezprzewodową w wiejskim domu, na wsi, w odległym małym biurze lub w innych obiektach pozbawionych możliwości połączenia kablowego.
Router bezprzewodowy MikroTik Chateau LTE12 jest wyposażony w pięć uniwersalnych portów Gigabit Ethernet LAN, z których każdy można przełączyć w tryb WAN. Pozwalają na zorganizowanie małej sieci lokalnej do podłączenia komputera osobistego, smart TV, odtwarzacza multimedialnego, serwera NAS itp. Wbudowany modem jest zdolny do pracy w sieciach każdego dużego operatora krajowego i posiada pełną listę 3G / Obsługiwane są standardy 3G + / 4G (LTE), w tym specyfikacja LTE Cat 12 (do 600 Mb/s). Aby korzystać z routera w obszarach o słabym odbiorze, można podłączyć dwie zewnętrzne anteny LTE ze złączem SMA. Moduł Wi-Fi z czterema wbudowanymi antenami działa w dwóch pasmach (2,4 i 5 GHz), a jego teoretyczna szybkość transmisji danych sięga 300 i 867 Mb/s.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik Chateau LTE12
Wszystkie ceny 11 →Mikrotik Chateau LTE12 RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA Router Wielokolorowy | 852 zł |
MikroTik Chateau LTE12 - Wireless router Wi-Fi 5 | 914 zł |
MikroTik RBD53G-5HACD2HND-TC&EG12-EA NET-4G-MTK-005 | 856 zł |
Mikrotik Chateau LTE12 router RBD53G-5HACD2HND-TC&EG12-EA | 998 zł |
Router Mikrotik RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA 5x RJ-45 10/100/1000 Mb/s 1167 | 887 zł |
MikroTik Chateau LTE12 to uniwersalny router docelowy, który umożliwia odbiór sygnału zarówno od operatorów kablowych, jak i operatorów komórkowych. Model jest w stanie skutecznie obsługiwać szybką sieć w wiejskim domu, wiejskim domu, małym biurze lub punkcie handlowym.
Zastrzeżony system operacyjny
Router działa pod kierownictwem systemu operacyjnego RouterOS Level4. Zapewnia narzędzia do ograniczania prędkości Internetu, tworzenia sieci dla gości, ograniczania dostępu do zasobów, ustawień VPN i wiele więcej. Ponadto za pomocą interfejsu zarządzania można ponownie przypisać dowolny z pięciu gigabitowych portów LAN do połączenia WAN z siecią dostawcy telewizji kablowej.
Obsługa LTE Cat.12
Wewnątrz urządzenia zainstalowane są cztery anteny LTE, pracujące w trybie MU-MIMO 4x4. W osobnej kolejności do routera podłączone są dwie anteny zewnętrzne, dla których przewidziana jest para złączy SMA. Dzięki obsłudze LTE Cat.12 możesz wycisnąć z routera prędkość połączenia z siecią komórkową do 600 Mb/s. Oczywiście taka przepustowość musi być obsługiwana po stronie operatora komórkowego.
Konsekwentnie szybki internet
Moduł Wi-Fi na pokładzie MikroTik Chateau LTE12 działa w dwóch pasmach 2,4 i 5 GHz, a jego teoretyczna prędkość transmisji danych sięga odpowiednio 300 i 867 Mb/s. Do modelu dodano port USB. Router został zaprojektowany do wdrażania naprawdę szybkiego Internetu w dowolnym miejscu i czasie.