Роутер MikroTik Chateau LTE12 (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA)
Відео 3Фото 3 |
Потужний і багатофункціональний стаціонарний двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор (роутер) з підтримкою мереж Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ас), USB-портом і вбудованим 3G/4G/LTE-модем з роз'ємом для установки sim-карт (micro-SIM). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії зразка 2020 року. Здатний підтримувати швидкодіючу бездротову мережу в заміському будинку, на дачі, у віддаленому малому офісі або на інших об'єктах, які позбавлені можливості кабельного підключення.
Бездротовий роутер MikroTik Chateau LTE12 обладнаний п'ятьма універсальними LAN-портами Gigabit Ethernet, кожен з яких можна перевести в режим WAN. Вони дають змогу організувати невелику локальну мережу для підключення персонального комп'ютера, smart-телевізори, мультимедійного плеєра, NAS-сервера та ін. Вбудований модем здатний працювати в мережах будь-якого великого вітчизняного оператора і підтримується повний перелік стандартів 3G/3G+/4G(LTE), включаючи специфікацію LTE Cat 12 (до 600 Мбіт/с). Для використання роутера в зонах невпевненого прийому, передбачена можливість підключення двох зовнішніх LTE-антен з роз'ємом SMA. Wi-Fi-модуль з чотирма вбудованими антенами функціонує у двох діапазонах (2,4 і 5 ГГц), а його теоретичну швидкість передачі даних досягає 300 і 867 Мбіт/с.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik Chateau LTE12
Усі ціни 9 →Mikrotik Chateau LTE12 RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA Router Wielokolorowy | 852 zł |
MikroTik Chateau LTE12 - Wireless router Wi-Fi 5 | 924 zł |
MikroTik RBD53G-5HACD2HND-TC&EG12-EA NET-4G-MTK-005 | 856 zł |
Mikrotik Chateau LTE12 router RBD53G-5HACD2HND-TC&EG12-EA | 997 zł |
MIKROTIK ROUTERBOARD Chateau LTE12 (RBD53G-5HacD2HnD-TC) | 980 zł |
MikroTik Chateau LTE12 - роутер універсального призначення, що дозволяє приймати сигнал як від кабельних провайдерів, так і від мобільних операторів. Модель здатна ефективно підтримувати мережу, що швидко діє, в заміському будинку, на дачі, в малому офісі або торговій точці.
Фірмова ОС
Маршрутизатор функціонує під проводом операційної системи RouterOS Level4. В ній передбачаються інструменти для обмеження швидкості інтернету, створення гостьових мереж, обмеження доступу до ресурсів, налаштування VPN та багато іншого. Також через інтерфейс керування можна перепризначити будь-який із п'яти гігабітних LAN-портів на WAN-підключення до мережі кабельного провайдера.
Підтримка LTE Cat.12
Усередині пристрою встановлені чотири LTE-антени, що працюють у режимі MU-MIMO 4x4. В окремому порядку до роутера підключаються дві зовнішні антени, для чого передбачається пара SMA-роз'ємів. Завдяки підтримці LTE Cat.12 з маршрутизатора можна вичавити швидкість підключення до мобільної мережі до 600 Мбіт/с. Зрозуміло, така пропускна спроможність має підтримуватись на стороні стільникового оператора.
Стабільно швидкий інтернет
Wi-Fi-модуль на борту MikroTik Chateau LTE12 функціонує у двох діапазонах 2.4 та 5 ГГц, а його теоретична швидкість передачі даних досягає 300 та 867 Мбіт/с відповідно. На допраспоряження моделі надійшов USB-порт. Роутер створений для розгортання дійсно швидкого інтернету в будь-якому місці та в будь-який час.