Роутер MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)
Відео 11Фото 14 |
Універсальний бездротовий дводіапазонний маршрутизатор (роутер) класу АС1200 з підтримкою стандарту Wi-Fi 5( 802.11 ac), п'ятьма гігабітними портами подвійного значення (GbE LAN) і портом USB 2.0 для підключення зовнішніх модемів або USB-накопичувачів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для гарантованого обслуговування потреб невеликої одно/двох/трикімнатної квартири або малого офісу, оснащеного 1-4 стаціонарними ПК.
Двохдіапазонний роутер MikroTik hAP ac3 дозволяє створювати стійку до розривів вхідних з'єднань бездротову і кабельну мережеву інфраструктуру. Технологія балансування навантаження між двома провайдерами на двох WAN-портах( Dual WAN), функція резервування каналу і можливість швидкого перемикання на модемне підключення до мережі оператора стільникового зв'язку забезпечить високу відмовостійкість.
Завдяки чотирьох ядерному процесору Qualcomm IPQ - 4019 і повноцінної підтримки режиму MU-MIMO 2x2 заявлена висока теоретична швидкість передачі даних. У діапазоні 2,4 ГГц вона досягає 300 Мбіт/с, при 5 ГГц — 867 Мбіт/с.реальної продуктивності роутера цілком достатньо для будь-яких домашніх і офісних завдань, в т. ч. перегляду IPTV-трансляцій і потокового відео UltraHD/4K - якості, роботи web-і хмарних сервісів, IP-телефонії, відеоконференцій і мережевого геймінгу з низькими затримками. Роутер працює під управлінням системи RouterOS Level 4, що має широкі можливості для тонкої індивідуальної настройки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik hAP ac3
Усі ціни 12 →Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD Router Czarny 867Mb/s | 411 zł |
MikroTik hAP ac³ - Wireless router Wi-Fi 5 | 443 zł |
Mikrotik Router WiFi AC 1200 RBD53iG-5HacD2HnD KMMKKRXWA00000A | 457 zł |
Router MIKROTIK HAP AC3 | 411 zł |
Mikrotik Router WiFi AC 1200 RBD53iG-5HacD2HnD 74056 | 457 zł |