Антена для роутера MikroTik mANT LTE 5o (MTAO-LTE-5D-SQ)
Відео 1Фото 2 |
MikroTik mANT LTE 5o |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik mANT LTE 5o
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik - ACSWIM - ACSWIM MTAO-LTE-5D-SQ | 87 zł |
Antena MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ | 73 zł |
MIKROTIK MikroTik mANT LTE 5o | Antena LTE | MTAO-LTE-5D-SQ, 699 - 2690MHz | 93 zł |
Mikrotik mANT LTE 5o antena Antena dookólna SMA 5 dBi MTAO-LTE-5D-SQ | 76 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →