Wi-Fi-адаптер MikroTik R11e-2HPnD
Фото 6 |
MikroTik R11e-2HPnD
Підключення:PCI-E
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:30 dBm, 2 антен(и), незнімні
Карта має два MMCX конектора.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики R11e-2HPnD
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik R11e-2HPnD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik R11E-2HPND karta sieciowa Wewnętrzny RF Wireless R11E-2HPND | 147 zł |
Karta sieciowa MikroTik Mini-PCIe Card (R11e-2HPnD) | 174 zł |
MikroTik RouterBoard R11e-2HPnD | 137 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →