Роутер MikroTik hAP ax lite (L41G-2axD)
Відео 11Фото 4 |
Компактний роутер із підтримкою Wi-Fi 6 у бездротових мережах діапазону 2.4 ГГц. Модель зібрана в корпусі з розмірами 124×100×54 мм і може встановлюватися у вертикальній орієнтації. У її арсеналі є чотири гігабітні Ethernet-порти і потужні внутрішні антени з коефіцієнтом посилення 4.3 dBi та підтримкою MIMO 2x2. Працюючи на вищезгаданої несучої частоті 2.4 ГГц з бездротового маршрутизатора можна вичавити пропускну здатність лише на рівні до 574 Мбіт/с.
MikroTik hAP ax lite знаходиться під керуванням операційної системи RouterOS версії 7, в якій передбачаються інструменти гнучкого конфігурування бездротової мережі. Зокрема, побудова безпечних VPN-тунелів, брандмауери, контроль доступу користувачів тощо. Пристрій стане мобільним похідним варіантом для забезпечення високошвидкісного доступу до інтернету в подорожах та поїздках (наприклад, в готелі), також модель не підкачає вдома та в офісі (за умови обслуговування щодо невеликої кількості клієнтських гаджетів).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik hAP ax lite
Усі ціни 14 →home ax Access Point L41G-2axD hAP ax lite TC 24 GHz 4x Gigabit Tower - Ac | 219 zł |
MIKROTIK MikroTik hAP ax lite | Router Wi-Fi | L41G-2axD, Wi-Fi6 AX600, 4x | 274 zł |
Mikrotik hAP router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Jedna L41G-2AXD | 239 zł |
Router Mikrotik 2,4 GHz 574 Mbit/s L41G-2AXD | 245 zł |
MikroTik hAP ax lite Router ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 272 zł |