Точка доступу MikroTik LtAP mini (RB912R-2nD-LTm)
Відео 2Фото 3 |
Вологозахищена точка стандарту Wi-Fi 4 з навігаційним модулем для використання у транспортних засобах або мобільних системах. Розрахована на експлуатацію у широкому діапазоні температур від -40 до +70 °C. Обладнана 3G/4G(LTE)-модемом та двома слотами для встановлення SIM-карток різних операторів, що дає можливість оперативно змінювати провайдера (функція затребувана у вантажних автомобілях, що здійснюють міжнародні вантажні перевезення).
Може використовуватися для організації роздачі інтернету по Wi-Fi в автобусах, трамваях, тролейбусах та поїздах. Вбудований навігаційний модуль допускає підключення додаткової антени і працює з усіма глобальними супутниковими системами (GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo), що дозволяє оперативно і точно визначати положення транспортних засобів, що рухаються. Живлення на точку доступу MikroTik LtAP mini можна подавати трьома способами: через роз'єм microUSB з постійною напругою 5В, через стандартний роз'єм живлення DC jack з постійною напругою 8-30В, через LAN порт за технологією POE з постійною напругою 12-57В. Вбудований модем підтримує всі популярні стандарти передачі даних у мережах мобільного зв'язку вітчизняних операторів (2G/3G/4G/LTE Cat 4 до 150 Мбіт/с Downlink, до 50 Мбіт/с Uplink). Передбачено підключення двох зовнішніх LTE-антен з uFL-конектором. Може працювати у режимі репітера чи моста.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik LtAP mini
Усі ціни 18 →Mikrotik - LtAP Mini - RB912R-2nD-LTm RB912R-2ND-LTM | 446 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK LtAP mini RB912R-2ND-LTM | 399 zł |
MIKROTIK MikroTik LtAP mini | Router LTE | RB912R-2nD-LTm, 2,4GHz 300Mb/s, | 478 zł |
MIKROTIK LTAP MINI LTE KIT RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE | 485 zł |