Роутер MikroTik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6)
Відео 3Фото 5 |
MikroTik LtAP LTE6 kit
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:22 dBm, 1 антен(и), незнімні
2x MiniPCI-e. 1x RS232. Захист за стандартом IP54.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики LtAP LTE6 kit
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik LtAP LTE6 kit
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik - LtAP LTE6 zestaw - RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6 Router LtAP LTE6 kit | 1 163 zł |
MikroTik LtAP LTE6 kit - radio access point | 1 109 zł |
Mikrotik LtAP LTE6 kit 300 Mbit/s Czarny RBLTAP-2HND&R11E-LTE6 | 1 009 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →