Роутер MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA)
Відео 1Фото 4 |
MikroTik Chateau LTE18 ax
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 5 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:1200 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 21 dBm, 2 антен(и), знімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Chateau LTE18 ax
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik Chateau LTE18 ax
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik Chateau LTE18 ax router S53UG+5HAXD2HAXD-TC&EG18-EA | 1 252 zł |
Router Mikrotik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA 4x RJ-45 10/100/1000 Mb/s 1x R | 1 076 zł |
Mikrotik Chateau LTE18 ax router S53UG+5HAXD2HAXD-TC&EG18-EA | 1 252 zł |
MIKROTIK S53UG+5HAXD2HAXD-TC&EG18-EA CHATEAU LTE18 AX, ROUTEROS L4, INTERN | 1 267 zł |
Mikrotik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA | 1 162 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →