Антена для роутера MikroTik mANT 15s
Відео 3Фото 4 |
MikroTik mANT 15s |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik mANT 15s
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik - mANT 15s - MTAS-5G-15D120 localizationB08615BKTX | 215 zł |
MIKROTIK MikroTik mANT 15s | Antena sektorowa | MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dB | 248 zł |
MikroTik mANT 15s Antena sektorowa MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi | 314 zł |
MikroTik mANT 15S (MTAS-5G-15D120) | 247 zł |
MikroTik mANT 15s Antena sektorowa MTAS-5G-15D1 | 270 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →