Антена для роутера Ubiquiti AirMax Sector 5AC21-60 (AM-5AC21-60)
Ubiquiti AirMax Sector 5AC21-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirMax Sector 5AC21-60
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AirMax AC Sector 21dBi AM-5AC21-60 | 974 zł |
Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC21-60 | 1 160 zł |
Sektorowa UBIQUITI AM-5AC21-60 NET-PAN-UQI-073 | 899 zł |
Antena UBIQUITI AM-5AC21-60 | 899 zł |
Antena UBIQUITI AM-5AC21-60 | 899 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →