Антена для роутера Ubiquiti AirMax Sector 2G-15-120
Ubiquiti AirMax Sector 2G-15-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirMax Sector 2G-15-120
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti AM-2G15-120 Sieć/router | 666 zł |
Antena UBIQUITI AM-2G15-120 | 580 zł |
Antena sektorowa, Ubiquiti, airMAX, 2,4GHz 15dBi, AM-2G15-120 | 688 zł |
Antena UBIQUITI AM-2G15-120 | 563 zł |
Ubiquiti Networks Air Max Sector antena Antena sektorowa AM-2G15-120 | 623 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →