Антена для роутера Ubiquiti AirFiber 5G23-S45 (AF-5G23-S45)
Фото 4 |
Ubiquiti AirFiber 5G23-S45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirFiber 5G23-S45
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti airFiber X | 448 zł |
Kierunkowa UBIQUITI AF-5G23-S45 NET-PAN-UQI-012 | 499 zł |
Antena UBIQUITI AF-5G23-S45 | 499 zł |
Ubiquiti AF-5G23-S45 Antena kierunkowa 5GHz, 23dBi | 532 zł |
Ubiquiti Networks AF-5G23-S45 antena 23 dBi AF-5G23-S45 | 465 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →