Антена для роутера Ubiquiti RocketDish 5G-30-LW (RD-5G30-LW)
Фото 3 |
Ubiquiti RocketDish 5G-30-LW |
|
Модель RocketDish 5G-30-LW відрізняється від моделі 5G-30 трохи збільшеною глибиною тарілки і використанням більш легких матеріалів в конструкції монтажного кронштейна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti RocketDish 5G-30-LW
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti RD-5G30-LW Sieć/router | 792 zł |
Ubiquiti RocketDish | 668 zł |
Ubiquiti Networks Antennen antena Antena kierunkowa 30 dBi RD-5G30-LW | 625 zł |
Ubiquiti (RD-5G30-LW) Airmax RocketDish 5GHz 30 dBi Light Weight | 415 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Ubiquiti Networks Ubiquiti RocketDish LW airMAX 5GHz | 534 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →