Антена для роутера Ubiquiti AirMax Sector 5G-17-90
Ubiquiti AirMax Sector 5G-17-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirMax Sector 5G-17-90
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Antena UBIQUITI AirMax Sector AM-5G17-90 | 329 zł |
Sektorowa UBIQUITI AM-5G17-90 NET-PAN-UQI-071 | 329 zł |
Antena UBIQUITI AirMax Sector AM-5G17-90 | 329 zł |
UBIQUITI Ubiquiti AM-5G17-90 | Antena sektorowa | airMAX, 5GHz, 17dBi | 451 zł |
Ubiquiti Networks AM-5G17-90 antena Antena sektorowa 17,1 AM-5G17-90 | 359 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →