Антена для роутера Ubiquiti AirMax Sector 2G-16-90
Ubiquiti AirMax Sector 2G-16-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirMax Sector 2G-16-90
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Antena UBIQUITI AirMax AM-2G16-90 | 469 zł |
Sektorowa UBIQUITI AM-2G16-90 NET-PAN-UQI-076 | 469 zł |
Antena UBIQUITI AirMax AM-2G16-90 | 469 zł |
Ubiquiti Networks AM-2G16-90 antena 17 dBi AM-2G16-90 | 617 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →