Antena do routera MikroTik mANT 15s
Wideo 3Zdjęcia 4 |
MikroTik mANT 15s |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik mANT 15s
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik - mANT 15s - MTAS-5G-15D120 localizationB08615BKTX | 215 zł |
MIKROTIK MikroTik mANT 15s | Antena sektorowa | MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dB | 248 zł |
MikroTik mANT 15s Antena sektorowa MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi | 314 zł |
MikroTik mANT 15S (MTAS-5G-15D120) | 247 zł |
MikroTik mANT 15s Sector Antenna RP-SMA 15dBi antena sieciowa MTAS-5G-15D1 | 225 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →