Точка доступу MikroTik cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL)
Відео 9Фото 4 |
MikroTik cAP XL ac
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:26 dBm, незнімні
Операційна система RouterOS, L4.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики cAP XL ac
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik cAP XL ac
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik Cap XL Punkt Dostępu Sufit 2xGbE Dual Band RBcAPGi-5acD2nD-XL 475 | 423 zł |
MikroTik cAP XL ac / RBcAPGi-5acD2nD-XL | 402 zł |
Sufitowy MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL NET-WLAP-MTK-013 | 379 zł |
MIKROTIK ROUTERBOARD cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL) | 425 zł |
Mikrotik cAP XL ac 867 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBcAPGi-5acD2nD-XL | 414 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →