Роутер MikroTik Chateau 5G (D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA)
Відео 6Фото 3 |
Багатофункціональний дводіапазонний бездротовий маршрутизатор (роутер) стандарту Wi-Fi 5 з високошвидкісним 3G/4G(LTE)/5G-модемом з підтримкою LTE Cat.20 та повнорозмірним USB-портом. Виробником позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2021 року. Призначений для розгортання продуктивної бездротової мережі в заміському котеджі, на дачі, у віддаленому офісі або інших об'єктах, які позбавлені можливості кабельного підключення.
Бездротовий роутер MikroTik Chateau 5G обладнаний п'ятьма LAN-портами Gigabit Ethernet, кожен з яких можна перевести в режим WAN. З їхньою допомогою можна організувати невелику локальну мережу для підключення ПК, SmartTV, ігрової консолі, NAS тощо. Просунутий 3G/4G(LTE)/5G-модем здатний працювати в мережах будь-якого вітчизняного оператора (lifecell, Vodafone Ukraine, Kyivstar) та підтримує специфікацію LTE Cat.20, яка передбачає теоретичну швидкість підключень до 2000/315 Мбіт/с. Для використання роутера в зонах невпевненого прийому є дві зовнішні LTE-антени з роз'ємом SMA. Wi-Fi-модуль з 4-ма вбудованими антенами функціонує у двох діапазонах (2,4 та 5 ГГц), а його продуктивності достатньо для перегляду високоякісного потокового відео, серфінгу, активного геймінгу, роботи клієнтів файлообмінних мереж та хмарних сервісів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik Chateau 5G
Усі ціни 6 →MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA router bezprzewodowy dwuzakresowy Gig | 2 030 zł |
MikroTik Chateau 5G home AP with ultra-fast LTE/5G support - 5G Wi-Fi 5 | 2 067 zł |
Router Mikrotik D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA 5x RJ-45 10/100/1000 Mb/s 1167 | 2 250 zł |
MikroTik Chateau 5G (RBD53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) | 2 027 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Router5G MIKROTIK RBD53 G-5HacD2HnD-TC RG502Q-EA - P | 2 118 zł |
MIKROTIK CHATEAU 5G RBD53G-5HACD2HND-TC&RG502Q-EA 256 MB, 5x 1GE, LTE, L4 | 2 257 zł |